ufw - en to cs translation catalogue (178 entries)

en: 
    (None)
cs: 
    (Žádný)

en: 
    Error applying application rules.
cs: 
    Chyba v uplatňování pravidel aplikace

en: 
    Usage: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s enables the firewall
     %(disable)-31s disables the firewall
     %(default)-31s set default policy
     %(logging)-31s set logging to %(level)s
     %(allow)-31s add allow %(rule)s
     %(deny)-31s add deny %(rule)s
     %(reject)-31s add reject %(rule)s
     %(limit)-31s add limit %(rule)s
     %(delete)-31s delete %(urule)s
     %(insert)-31s insert %(urule)s at %(number)s
     %(reload)-31s reload firewall
     %(reset)-31s reset firewall
     %(status)-31s show firewall status
     %(statusnum)-31s show firewall status as numbered list of %(rules)s
     %(statusverbose)-31s show verbose firewall status
     %(show)-31s show firewall report
     %(version)-31s display version information
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s list application profiles
     %(appinfo)-31s show information on %(profile)s
     %(appupdate)-31s update %(profile)s
     %(appdefault)-31s set default application policy
cs: 
    Použití: %(progname)s %(command)s
    
    %(commands)s:
     %(enable)-31s povolí firewall
     %(disable)-31s zakáže firewall
     %(default)-31s nastaví výchozí zásady
     %(logging)-31s nastaví logování na %(level)s
     %(allow)-31s přidá allow %(rule)s
     %(deny)-31s přidá deny %(rule)s
     %(reject)-31s přidá reject %(rule)s
     %(limit)-31s přidá limit %(rule)s
     %(delete)-31s smaže %(urule)s
     %(insert)-31s vloží %(urule)s do %(number)s
     %(reload)-31s opětovné načtení firewall
     %(reset)-31s resetuje firewall
     %(status)-31s zobrazí stav firewallu
     %(statusnum)-31s zobrazí stav firewallu jako číselný seznam %(rules)s
     %(statusverbose)-31s zobrazí podrobný stav firewallu
     %(show)-31s zobrazí report firewallu
     %(version)-31s zobrazí informace o verzi
    
    %(appcommands)s:
     %(applist)-31s seznam aplikačních profilů
     %(appinfo)-31s zobrazí informaci o %(profile)s
     %(appupdate)-31s aktualizuje %(profile)s
     %(appdefault)-31s nastaví výchozí chování

en:  (skipped reloading firewall)
cs:  (přeskočeno znovunačtení firewallu)

en:  Attempted rules successfully unapplied.
cs:  Požadovaná pravidla úspěšně zrušena.

en:  Some rules could not be unapplied.
cs:  Některá pravidla nebylo možno zrušit.

en: %s is group writable!
cs: %s je zapisovatelný pro skupinu!

en: %s is world writable!
cs: %s je zapisovatelný pro všechny!

en: '%(f)s' file '%(name)s' does not exist
cs: '%(f)s' soubor '%(name)s' neexistuje

en: '%s' already exists. Aborting
cs: '%s' již existuje. Probíhá zrušení

en: '%s' does not exist
cs: '%s' neexistuje

en: '%s' is not writable
cs: Do '%s' nelze zapisovat

en: (be sure to update your rules accordingly)
cs: (ujistěte se, že patřičně upravíte svá pravidla)

en: : Need at least python 2.6)
cs: :Vyžaduje alespoň python 2.6)

en: Aborted
cs: Zrušeno

en: Action
cs: Akce

en: Added user rules (see 'ufw status' for running firewall):
cs: Uživatelské pravidlo přidáno (viz 'ufw status' pro spuštěný firewall):

en: Adding IPv6 rule failed: IPv6 not enabled
cs: Přidání pravidla IPv6 selhalo: IPv6 není povoleno

en: Available applications:
cs: Dostupné aplikace:

en: Backing up '%(old)s' to '%(new)s'
cs: Zálohování '%(old)s' do '%(new)s'

en: Bad destination address
cs: Chybná cílová adresa

en: Bad interface name
cs: Špatné jméno rohraní

en: Bad interface name: can't use interface aliases
cs: Špatné jméno rozhraní: nelze použít alias prostředí

en: Bad interface name: reserved character: '!'
cs: Špatný název rohraní: vyhrazený znak: '!'

en: Bad interface type
cs: Špatný typ rozhraní

en: Bad port
cs: Chybný port

en: Bad port '%s'
cs: Chybný port „%s”

en: Bad source address
cs: Chybná zdrojová adresa

en: Cannot insert rule at position '%d'
cs: Nelze vložit pravidlo na pozici '%d'

en: Cannot insert rule at position '%s'
cs: Nelze vložit pravidlo na pozici '%s'

en: Cannot specify 'all' with '--add-new'
cs: Nelze upřesnit 'all' s '--add-new'

en: Cannot specify insert and delete
cs: Nelze specifikovat vložení a mazání

en: Checking ip6tables
cs: Kontroluje se tabulka IP6

en: Checking iptables
cs: Kontroluje se tabulka IP

en: Checking raw ip6tables
cs: Kontroluje se řádek tabulky IP6

en: Checking raw iptables
cs: Kontroluje se řádek tabulky IP

en: Checks disabled
cs: Kontroly vypnuty

en: Command '%s' already exists
cs: Příkaz '%s' již existuje

en: Command may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
cs: Příkaz může přerušit stávající ssh připojení. Přesto pokračovat (%(yes)s|%(no)s)?

en: Could not back out rule '%s'
cs: Nelze stáhnout pravidlo '%s'

en: Could not delete non-existent rule
cs: Nelze odstranit neexistující pravidlo

en: Could not find '%s'. Aborting
cs: '%s' nebylo nalezeno. Probíhá zrušení

en: Could not find a profile matching '%s'
cs: Nelze nálezt profil '%s'

en: Could not find executable for '%s'
cs: Nelze najít spustitelný soubor pro '%s'

en: Could not find profile '%s'
cs: Nelze nálezt profil '%s'

en: Could not find protocol
cs: Nelze nalézt protokol

en: Could not find rule '%d'
cs: Pravidlo '%d' nebylo nalezeno

en: Could not find rule '%s'
cs: Pravidlo '%s' nebylo nalezeno

en: Could not get listening status
cs: Nelze spustit stav naslouchání

en: Could not get statistics for '%s'
cs: Nelze získat statistiku pro '%s'

en: Could not load logging rules
cs: Nelze načíst pravidla pro logování

en: Could not normalize destination address
cs: Není možné normalizovat cílovou adresu

en: Could not normalize source address
cs: Nelze normalizovat adresu zdroje

en: Could not perform '%s'
cs: Nelze provést '%s'

en: Could not set LOGLEVEL
cs: Nelze nastavit LOGLEVEL

en: Could not update running firewall
cs: Nepodařilo se aktualizovat běžící firewall

en: Couldn't determine iptables version
cs: Nelze určit verzi iptables

en: Couldn't find '%s'
cs: Nelze nalézt '%s'

en: Couldn't find parent pid for '%s'
cs: Nelze najít rodičovský PID pro '%s'

en: Couldn't find pid (is /proc mounted?)
cs: Nelze nalézt PID (je /proc připojen?)

en: Couldn't open '%s' for reading
cs: Nepodařilo se otevřít „%s” pro čtení

en: Couldn't stat '%s'
cs: Nelze vykonat stat „%s”

en: Couldn't update application rules
cs: Nelze aktualizovat pravidla aplikace

en: Couldn't update rules file
cs: Nelze aktualizovat soubor pravidel

en: Couldn't update rules file for logging
cs: Nelze aktualizovat soubor pravidel pro přihlašování

en: Default %(direction)s policy changed to '%(policy)s'
cs: Výchozí politika %(direction)s změněna na '%(policy)s'

en: Default application policy changed to '%s'
cs: Výchozí politika aplikace změněna na '%s'

en: Default: %(in)s (incoming), %(out)s (outgoing), %(routed)s (routed)
cs: Výchozí: %(in)s (příchozí), %(out)s (odchozí), %(routed)s (směrované)

en: Deleting:
     %(rule)s
    Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
cs: Mazání:
     %(rule)s
    Pokračovat (%(yes)s|%(no)s)?

en: Description: %s
cs: Popis: %s

en: Duplicate profile '%s', using last found
cs: Kopíruji profil '%s', používám poslední nalezený

en: ERROR: this script should not be SGID
cs: CHYBA: tento skript nemá být SGID

en: ERROR: this script should not be SUID
cs: CHYBA: tento skript nemá být SUID

en: Firewall is active and enabled on system startup
cs: Firewall je aktivní a spouštění při startu systému povoleno

en: Firewall not enabled (skipping reload)
cs: Firewall není povolen (přeskakuje se znovunačtení)

en: Firewall reloaded
cs: Firewall znovunačten

en: Firewall stopped and disabled on system startup
cs: Firewall je zastaven a nebude se spouštět při startu systému

en: Found exact match
cs: Nalezena přesná shoda

en: Found multiple matches for '%s'. Please use exact profile name
cs: Nalezeno několik shod pro '%s'. Prosím použijte přesné jméno profilu

en: Found non-action/non-logtype match (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)
cs: Nalezena shoda, která není akcí ani typem záznamu (%(xa)s/%(ya)s %(xl)s/%(yl)s)

en: From
cs: Od

en: IPv6 support not enabled
cs: Podpora IPv6 není zapnuta

en: Improper rule syntax
cs: Nesprávná syntaxe pravidla

en: Improper rule syntax ('%s' specified with app rule)
cs: Nesprávný syntax pravidla ('%s' uvedené s pravidlem aplikace)

en: Insert position '%s' is not a valid position
cs: Pozice pro vložení '%s' není platnou pozicí

en: Invalid '%s' clause
cs: Chybná klauzule '%s'

en: Invalid 'from' clause
cs: Neplatná klauzule „od”

en: Invalid 'port' clause
cs: Neplatná klauzule „port”

en: Invalid 'proto' clause
cs: Neplatná klauzule „proto”

en: Invalid 'to' clause
cs: Neplatná klauzule 'Komu'

en: Invalid IP version '%s'
cs: Neplatná verze IP „%s”

en: Invalid IPv6 address with protocol '%s'
cs: Chybná IPv6 adresa s protokolem '%s'

en: Invalid interface clause
cs: Neplatná klauzule rozhraní

en: Invalid interface clause for route rule
cs: Neplatné ustanovení pro pravidla trasování rozhraní

en: Invalid log level '%s'
cs: Neplatná úroveň logu '%s'

en: Invalid log type '%s'
cs: Neplatný typ logu '%s'

en: Invalid option
cs: Neplatná volba

en: Invalid policy '%(policy)s' for '%(chain)s'
cs: Neplatné pravidlo '%(policy)s' pro '%(chain)s'

en: Invalid port with protocol '%s'
cs: Chybný port s protokolem '%s'

en: Invalid ports in profile '%s'
cs: Nesprávné porty v profilu '%s'

en: Invalid position '
cs: Chybná pozice '

en: Invalid position '%d'
cs: Špatná pozice '%d'

en: Invalid profile
cs: Chybný profil

en: Invalid profile name
cs: Chybný název profilu

en: Invalid token '%s'
cs: Neplatný token „%s”

en: Logging disabled
cs: Záznam vypnutý

en: Logging enabled
cs: Záznam zapnutý

en: Logging:
cs: Přihlašování:

en: Missing policy for '%s'
cs: Chybějící pravidlo pro '%s'

en: Mixed IP versions for 'from' and 'to'
cs: Smíšené verze IP v „od” a „do”

en: Must specify 'tcp' or 'udp' with multiple ports
cs: Je třeba zvolit 'tcp' nebo 'udp' s více porty

en: Need 'from' or 'to' with '%s'
cs: Je zapotřebí  'Od' či  'Komu' s '%s'

en: Need 'to' or 'from' clause
cs: Vyžadována klauzule „od” nebo „do”

en: New profiles:
cs: Nové profily:

en: No ports found in profile '%s'
cs: V profilu  '%s' nebyly nalezeny žádné porty

en: No rules found for application profile
cs: Nebyla nalezena žádná pravidla pro profil aplikace

en: Option 'log' not allowed here
cs: Volba 'log' zde není povolena

en: Option 'log-all' not allowed here
cs: Volba 'log-all' zde není povolena

en: Port ranges must be numeric
cs: Rozsah portů musí být číselný

en: Ports:
cs: Porty:

en: Profile '%(fn)s' has empty required field '%(f)s'
cs: Profil '%(fn)s' má prázdné požadované pole '%(f)s'

en: Profile '%(fn)s' missing required field '%(f)s'
cs: Profilu '%(fn)s' chybí vyžadované pole '%(f)s'

en: Profile: %s
cs: Profil : %s

en: Profiles directory does not exist
cs: Adresář profilů neexistuje

en: Protocol mismatch (from/to)
cs: Neshoda protokolů (od/do)

en: Protocol mismatch with specified protocol %s
cs: Neshoda protokolu s určeným protokolem %s

en: Resetting all rules to installed defaults. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
cs: Obnovení všech pravidel na původní hodnoty. Pokračovat (%(yes)s|%(no)s)?

en: Resetting all rules to installed defaults. This may disrupt existing ssh connections. Proceed with operation (%(yes)s|%(no)s)?
cs: Všechna pravidla budou navrácena do výchozích hodnot. Toto může přerušit stávající ssh spojení. Chcete pokračovat (%(yes)s|%(no)s)?

en: Rule added
cs: Pravidlo přidáno

en: Rule changed after normalization
cs: Pravidlo změněno po normalizaci

en: Rule deleted
cs: Pravidlo smazáno

en: Rule inserted
cs: Pravidlo vloženo

en: Rule updated
cs: Pravidlo aktualizováno

en: Rules updated
cs: Pravidla aktualizována

en: Rules updated (v6)
cs: Pravidla aktualizována (v6)

en: Rules updated for profile '%s'
cs: Pravidla aktualizována pro profil '%s'

en: Skipped reloading firewall
cs: Přeskakování znovunačtení firewallu

en: Skipping '%(value)s': value too long for '%(field)s'
cs: Přeskakuji '%(value)s': hodnota je pro '%(field)s' příliš dlouhá

en: Skipping '%s': also in /etc/services
cs: Přeskakuji '%s': je také v /etc/services

en: Skipping '%s': couldn't process
cs: Přeskakuji '%s': nelze zpracovat

en: Skipping '%s': couldn't stat
cs: Přeskakuji '%s': nelze kopírovat

en: Skipping '%s': field too long
cs: Přeskakuji '%s': příliš dlouhé pole

en: Skipping '%s': invalid name
cs: Přeskakuje se '%s': neplatné jméno

en: Skipping '%s': name too long
cs: Přeskakuji '%s': příliš dlouhý název

en: Skipping '%s': too big
cs: '%s' se přeskakuje: příliš velké

en: Skipping '%s': too many files read already
cs: Přeskakuji '%s': přečteno příliš mnoho souborů

en: Skipping IPv6 application rule. Need at least iptables 1.4
cs: Přeskočení aplikačního pravdila IPv6. Je potřeba alespoň iptables 1.4

en: Skipping adding existing rule
cs: Přeskakuje se přidání již existujícího pravidla

en: Skipping inserting existing rule
cs: Přeskakuje se vkládání již existujícího pravidla

en: Skipping malformed tuple (bad length): %s
cs: Přeskakuji nesprávnou dvojici (špatná velikost): %s

en: Skipping malformed tuple (iface): %s
cs: Přeskoční chybné n-tice (iface): %s

en: Skipping malformed tuple: %s
cs: Přeskakuji nesprávnou dvojici: %s

en: Skipping unsupported IPv4 '%s' rule
cs: Přeskočení nepodporovaného pravidla IPv4 '%s'

en: Skipping unsupported IPv6 '%s' rule
cs: Přeskakuje se nepodporované pravidlo IPv6 „%s”

en: Status: active
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s
cs: Stav: aktivní
    %(log)s
    %(pol)s
    %(app)s%(status)s

en: Status: active%s
cs: Stav: aktivní%s

en: Status: inactive
cs: Stav: neaktivní

en: Title: %s
cs: Titul: %s

en: To
cs: Do

en: Unknown policy '%s'
cs: Neznámé pravidlo '%s'

en: Unsupported action '%s'
cs: Nepodporovaná akce '%s'

en: Unsupported default policy
cs: Nepodporovaná výchozí politika

en: Unsupported direction '%s'
cs: Nepodporovaný směr '%s'

en: Unsupported policy '%s'
cs: Nepodporovaná politika „%s”

en: Unsupported policy for direction '%s'
cs: Nepodporovaná politika pro směr '%s'

en: Unsupported protocol '%s'
cs: Nepodporovaný protokol „%s”

en: WARN: '%s' is world readable
cs: VAROVÁNÍ: '%s' je veřejně přístupný ke čtení

en: WARN: '%s' is world writable
cs: VAROVÁNÍ: '%s' je veřejně zapisovatelný

en: Wrong number of arguments
cs: Chybný počet argumentů

en: You need to be root to run this script
cs: Abyste mohli spustit tento skript, musíte být root

en: problem running
cs: problém při spouštění

en: problem running sysctl
cs: problém při běhu sysctl

en: problem running ufw-init
    %s
cs: problém spuštěného ufw-init
    %s

en: running ufw-init
cs: spouští se ufw-init

en: uid is %(uid)s but '%(path)s' is owned by %(st_uid)s
cs: uid je %(uid)s, ale  '%(path)s' vlastní %(st_uid)s

en: unknown
cs: Neznámý

en: y
cs: a

en: yes
cs: ano
